Montáže

Domluvíme vám ověřené a spolehlivé řemeslníky pro kvalitně odvedenou práci.

Náš tým

A kdo že vás bude mít v případě setkání na starost? Seznamte se s nejdůležitějšími osobami naší společnosti, kteří jsou připraveni vám ve všem vyjít co nejvíce vstříc.

Miroslav Vlček
Miroslav Vlček
Provádíme veškeré rozvody vody, vnitřní kanalizace, topení i montáže podlahového vytápění, elektrokotlů, plynových i na tuhé palivo, montáže kotelen. Postaráme se i o drobné úpravy na rozvodu plynu do délky 5m. Telefon : +420 604 850 870  
Jiří Poles
Jiří Poles
Drobné montážní a instalatérské práce a opravy. Provádíme opravy toalet, výměnu a dodání WC mís či splachovadel, montáž baterií, výměny dřezů a mnoho dalšího. Telefon : +420 604 415 989  
Václav Pelc
Václav Pelc
Rekonstrukce a kompletace koupelen, komplexní obkladačské práce, poradenská činnost. Telefon : +420 604 175 172    

Sháníte instalatéra?

Neváhejte se na nás obrátit

Naše přednosti

Flexibilita

Pokusíme se co nejvíc přizpůsobit vašim časovým možnostem a instalatérské práce začneme realizovat teprve v momentě, kdy vám to bude vyhovovat.

Dodání po celé ČR

Provozovnu máme ve Vyškově, kde také působíme, ale materiál a zařízení odesíláme po celé ČR. Montáže provádíme standardně v okruhu do 50 km.

Garance kvality

Máme mnohaleté zkušenosti, díky kterým jsme schopni poskytnout všem svým zákazníkům služby té nejvyšší kvality. Zároveň odebíráme materiál a produkty od prověřených dodavatelů a značek.

Poradenství

V případě potřeby vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz a pokusíme se vám se vším poradit. Neváhejte se na nás obrátit.

Naše služby

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat. Maecenas sollicitudin.