Kdo jsme

O nás

Jsme rodinná firma působící na trhu od roku 1992. V té době ji založil Herman Stanislav st. a původní náplní činnosti byly instalatérské práce,kde se otevřel obchod zejména s náhradními díly, kterých v té době bylo nedostatek.

Později byla nabídka služeb doplněna o velkoobchodní prodej a topenářské práce, takže jsme již v devadesátých letech byli schopni realizovat také dodávky a montáže vytápění RD, včetně podlahového topení, výměny kotlů a radiátorů, údržbu kotelen, opravy rozvodů plynu aj.

V roce 2002 přišel do firmy po úspěšném dokončení studia syn zakladatele Stanislav Herman ml., který se pozvolně zaučoval v obchodní činnosti a postupně přebíral otcovo žezlo a převzal na sebe zodpovědnost vedení obchodu.

Firmě se pod vedením otce a syna vedlo dobře a stala se stabilní maloobchodní a velkoobchodní prodejnou ve Vyškově.

Od roku 2015 se firma stala výhradním dovozcem elektrických ohřívačů vody a úspěšně s tím pokračuje doposud s vizí postupného rozšíření sortimentu.

Sháníte odborníka na vodo-topo-plyn?

proč si vybrat nás?

Flexibilita
Zhotovíme nabídku, objednáme zboží , domluvíme montážníka, a to vše se snažíme udělat v co nejkratším časovém úseku, aby jste na teplou vodu nemuseli čekat měsíce.
Férové ceny
Jsme firma, která se zákazníkem hovoří jak o cenové dostupnosti výrobků, tak i vycházíme vstříct cenovým možnostem klienta. To co se řekne, to platí. U nás se nemusíte bát neférového jednání.
Spolehlivost produktů
Dodavatele si vybíráme a spolupracujeme jen s ověřenými značkami, protože ani mi se nechceme zabývat zbytečnými nepříjemnostmi co se týče reklamací.
Servis
Jsme výhradními dovozci elektrických ohřívačů vody značky Thermex, ke kterým děláme i servis, který se z naší strany snažíme dělat v co nejkratším časovém intervalu, aby v případě poruchy nebyl zákazník bez teplé vody.

Naše cíle

  • Zvýšení obratů, výnosů a marží.
  • Snižování nákladů (zvýšení efektivity).
  • Otevření nových obchodních příležitostí – nové trhy, nové skupiny zákazníků.

Často kladené otázky

V případě poruchy kontaktujete servisního technika (seznam servisních partnerů), který se vždy snaží být u Vás max. do 48hod od nahlášení poruchy.

Samozřejmě na veškeré produkty se poskytuje zákonná záruka 2 roky a na montážní práce poskytujeme záruku 5 let. U některého zboží je záruka klidně i 25 let dle obchodních podmínek výrobce.

Určitě ano. Jsme firma, která běžně provádí montážní práce v RD , ale máme bohaté zkušenosti i při montážích kotelen o výkonu 150kw a více.

Pokud již dopředu víte, o jaký druh práce se bude jednat, stačí nám požadavek sdělit a obratem vám pošleme cenovou nabídku. Ve druhém případě přijedeme, zhodnotíme situaci, navrhneme řešení a předložíme cenový návrh. Daná částka poté bude již finální a neměnná.

Tel. číslo:

+420 736 544 594

Adresa:

Havlíčkova 730/26, 682 01 Vyškov